نانسی پلوسی درراهروهای کاخ سفیدعادت به غیبت کردن داشت این اتفاقات دونالدراناراحت مینمود.همیشه زمانی که نانسی پلوسی سرش پایین بودبه دوستانش میگفت خانم هاجنبه معاشرت کردن بامن راندارن.نانسی پلوسی برایش گویی اهمیت خاصی داشت حتی سفرکردن نانسی پلوسی هم برایش مهم بود.

نانسی وقتی خبردارشدکه دونالدمیگویدخانم هاجنبه معاشرت کردن بامن ندارن نزداورفت درحالیکه دونالدداشت کتاب جنایی اقتصادی ی میخواندواصلاحواسش به اونبودازاوسوال کردبعدازیک سلام وعلیک ساده وسردکه آیادلش میخواهدباخانم هاحال کند.دونالدمتوجه شدکه فضای مجازی زندگی اورادرخطرانداخته وبایدکناربکشد.درچندقدمی اوملانیا

بودودرکنارش نانسی پلوسی بخاطرکشورش بایستی میگفت این حرف رانزده درحالی که مداوم میگفت خانم هاجنبه ندارن مداوم میگفت خانم هاافتخارایالات متحده هستن وجنبه دارن.پس سرخودرابالاگرفت راست راست درروی نانسی پلوسی دروغ گفت.

نانسی نمیفهمیدهنوزکه ازنظردونالدخانم هاجنبه دارن یاندارن واینکه افتخارملت ایالات متحده هستن یانیستن چون درکنارکلمات بودن وهستن همیشه کلمات نبودن ونیستن ودرکنارعبارت من گفتم عبارت من نگفتم بارفتاربدنی که میگفت من گفتم استفاده میشد.

ماننداین بودکه فردی جایی پنهان شودوفرددیگری که آنجاهست بگویدمن نمیگم فلانی پشت آن صخره پنهان شده.

ازاین دست رفتارهادرکاخ سفیدزیادبوددرعین حال که عیدنوروزرابه ایرانیان تبریک میگفتنددرعین حال ایرانیان راتحریم میکردندوچپاول مینمودندوتمام کاسه کوزه های حاصل ازجنگ های دیوانه وارراسرایرانیان خردمیکردند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گر تو هم با ما شوی جملگی صد می شویم ... Jasiahibqilj46 homepage سازنده ویلا خلاصه کتاب روش تحقیق در مدیریت احمدی و صالحی pdf طراحي و معماري فلات بازرگانی آتا Hannah دیدگاهی نو بر کتابداری